Уча.се ЕООД
Проектен координатор с румънски език
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

Позицията в Уча.се е изключително динамична и разнообразна. Част от задълженията, които включва, са:
- Координация на различни подекипи в екип Учебно съдържание - сценаристи, аниматори, озвучители и пр.
- Активна комуникация с колегите, участващи в процеса
- Съставяне на графици и следене за спазването на сроковете по поставените задачи
- Следене за качественото изпълнение на задачите от всички, въвлечени в процеса
- Менторство и развитие на хората в екипа
- Изграждане на нови и развитие на съществуващи вече процеси
- Подобряване и развитие на нов продукт в Уча.се

Изисквания и необходими умения

- Отлични организационни умения
- Владеене на румънски език на минимум ниво В2
- Умения за планиране на времева рамка и следене за последователното ѝ изпълнение
- Умения за отлична междуличностна комуникация
- Готовност да приемаш и внедряваш обратна връзка
- Основни познания за работа с офис продуктите на Google
- Способност за самостоятелно организиране на работата и задачите
- Отлична езикова грамотност
- Желанието да помагаш на хората да е движеща ценност за теб

Ние Ви предлагаме

- Интересна работа, която ще те предизвика с различни управленски и организационни казуси
- Готин, мотивиран и сплотен екип, с който работата е удоволствие
- Стимулираща атмосфера на работа, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи
- Работа с кауза, която ежедневно променя средата в България
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето прекарано в Уча.се
VCD