Джи Пи Груп АД
над 300 служителя Кандидатстване
Проектов ръководител, високо строителство
София

София длъжност на пълно работно време

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
С цел разширяване на екипа обявяваме свободна работна позиция за:

Отговорности

- Планира, организира и контролира дейността по текущи обекти във отдел “Високо строителство“;
- Делегира отговорности и задачи на подчинените му служители в отдела и следи за правилното им изпълнение;
- Проследява качеството на изпълняваните СМР по активни обекти;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговаря за съзадаването на графици и тяхното спазване;
- Изготвя репорти за нуждите на ръководството;
- Контролира подаване на заявки за доставка на необходими материали;
- Спазване на процедурите съгласно интегрираната система за управление, внедрена в компанията;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование, специалност ССС;
- Опит като ръководител на обект -минимум 5 години;
- Отлични организационни и ръководни умения;
- Умения за управление на екипи и процеси;
- Опит в комуникация с институции и партньори;
- Опит с нормативна документация;
- Отличи компютърни умения - работа с MS Office, AutoCad, MS Project, Internet;
- Шофьорска книжка кат.Б, активен шофьор;
- Възможност за командировки;

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Коректност в заплащането;
- Участие в интересни и значими проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане, спортна карта фирмени и обучения;

Информация за контакт

Телефон: +359 884 02 99 23