Производствен работник
Софийска област
От 1000 до 1500 лв.

Софийска област длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Флексджоб 2005" EООД е агенция за осигуряване на временна заетост. Създадена по холандски модел, тя задоволява напълно нуждите, както на своите клиенти, така и на всеки един кандидат, показал сериозно отношение и мотивация за работа.

Отговорности

За наш клиент, производител на компоненти за Електротехническата индустрия, търсим отговорен и мотивиран служител, който да заеме длъжността „Производствен работник”.

Изисквания и необходими умения

Средно образование;
Умения за работа в екип;
Отговорност и мотивация за постигане на резултати;
Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство.

Ние Ви предлагаме

Oтлични условия на работа в международна компания;
Мотивиращо възнаграждение от 1000лв.-1200лв. НЕТО и социални придoбивки;
Ваучери за храна;
Допълнителна здравна застраховка;
Професионални обучения;
Организиран транспорт до работното място;

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография.ички документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Флексджоб 2005" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа с № 362, валидно до 10.03.2026 г.

Информация за контакт

Телефон: 0878731186

VCD