Project Manager
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме компания оперираща в няколко различни сфери. Гордеем се с нашите впечaтляващи хотели, спортни зали и ресторанти. Стараем се да предлагаме най- доброто обслужване и да създаваме комфорт на нашите клиенти.

Във връзка с разширяването на дейността , търсим да назначим – Project Manager

Отговорности

- завършен строителен техникум или висше образование в сферата на интериорния дизайн и архитектура;
- изготвя технически чертежи по одобрени проекти;
- изготвя документация за предаване проекти на строителни бригади;
- професионален опит на подобна длъжност;
- умения за изчисляване на подробни количествени сметки;
- остойностяване на СМР;
- добро владеене на AutoCAD и MSOffice (включително MS Project);
- добри умения в комуникацията с колеги и контрагенти;
- работа със Еrp software
- възможност за командировки.
- шофьорска книжка

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

• Отлично възнаграждение;
• Трудов договор с фирма Стартинг Пойнт ЕООД;
• Социални придобивки;
• Приятелска работна атмосфера ;
• Стандартна 5 – дневна работна седмица
• Коректни трудово - правни отношения „Работодател-Служител“;
• Комуникативна локация - Младост 4 Бизнес Парк;
• Възможност за кариерно развитие;

Информация за контакт

Телефон: 0897067295

ITCD 2024 Employers