HRS Bulgaria
Промоутър с английски език (2 дни в седмицата)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работa може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Нашият партньор е компания, лидер в гейминг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Промоутър с Английски Език (2 дни в седмицата)

Основни отговорности:
- Планира и изпълнява промоционални кампании и събития;
- Участва в комуникация с клиенти;
- Участие в заснемане на видео съдържание;
- Следи конкуренцията и пазарните тенденции за препоръки.

Компанията предлага:
- Отлично възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Смени по график;
- 20/30/40 часова работна седмица;
- Карта за транспорт;
- Карта за спорт;
- Различни месечни бонуси;
- Въвеждащо обучение;
- Карта за отстъпки в различни търговски мрежи;
- Модерен офис в гр. София.

Изисквания за заемане на позицията:
- Много добро ниво на владеене на Английски език (B2 ниво);
- Диплома за завършено средно образование;
- Добри компютърни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers