СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Процесен инженер
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е утвърдена високо технологична компания, производител на електронни модули и системи в много области на съвременната електроника.

Отговорности

• Отговаря за организацията на дейностите в производствения процес и осигуряване на качествена продукция.
• Участва в създаването и одобряването на техническа и системна документация.
• Контролира спазването на технологията на производство;
• Извършва контрол за спазването на изискванията на системата по качество и параметрите на работната среда.
• Участва в оперативното планиране на производството - нормиране по операции; нормиране и планиране на ресурси
• Изготвя анализи, отчети , доклади, участва във вътрешни обучения.

Изисквания и необходими умения

• Образование - висше, инженерно, предимство е „Електроника“
• Опит на релевантна позиция в производство 1-3г.
• Работа с компютър Microsoft office, работа с ERP-система
• Английски език : ниво B2

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент. Много добро основно възнаграждение и работеща бонусна система, социални придобивки.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.