Работник поддръжка
Варна, Добрич, Разград, Търговище, Шумен
стаж на пълно работно време
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна, Добрич, Разград, Търговище, Шумен стаж на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Отговорности

Туристически комплекс търси да назначи работник поддръжка/пазач.
Изисквания към кандидатите:
- косене на на трева с тример
- поддръжка на овошки, пръскане с бензинова пръскачка
- познания по Ел и В и К
- активен шофьор кат. В
Предоставяме условия за постоянно пребиваване, храна, кухня за персонала.
Бивши военни и полицаи имат предимство
Не се допуска прекаляване с алкохол!
Възможно е кандидатите да са семейни, осигурява се работа и за другия човек.

Ние Ви предлагаме

Информация за контакт

Телефон: 0887220555

ITCD 2024 Employers