Работник полагане на пътна маркировка
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма БИТУЛАЙТ ООД работи в сферата на пътното строителство, като основната й дейност е полагане на хоризонтална пътна маркировка, изработка и монтаж на вертикална сигнализация, както и запълване на пукнатини по пътното платно.

Отговорности

Фирмата търси да назначи пътни работници, като кандидати притежаващи категория С+Е ще имат предимство. Предишен опит не се изисква. Работата е свързана предимно с командировки и пътувания в страната. Адрес на базата на фирмата: гр. София, кв. Република, ул. Земеделска 39. Работата е подходяща и за хора от провинцията - подсигурена от работодателя квартира в близост до работното място в гр. София. Подсигурени от работодателя нощувки по време на командировките.
Други изисквания към кандидатите:
-Средно образование

Ако желаете да кандидатствате за обявената позиция, моля изпратете автобиография или позвънете на: Красимир Христов - 0899 877 927 или Виктор Николов - 0899 877 928.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор, осигуровки, редовно месечно възнаграждение,квартира.

Информация за контакт

Телефон: 0899 877 928; 0899 877 927

VCD