Оргахим АД
Работник производство
Русе
От 500 до 1000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

През 2021г. Оргахим АД стана на 120 години. Гордеем се с Постиженията, интегрираме Иновациите, създаваме Любимите марки, откриваме Новите бизнес възможности и гледаме смело към Бъдещето! Празнуваме историята с нашите служители, на които дължим успеха и многообразието от цветове и нюанси! Ако искаш и ти да станеш част от многоцветното семейство на Оргахим, кандидатствай за позицията :

Отговорности

Работа на производствени машини за пълнене на бои, лакове и мазилки;
Извършва всички дейности по пълнене, опаковане, етикетиране и фолиране на продукцията;
Следи за техническото състояние на пълначните машини;
Изпълнява определените норми за пълнене на готова продукция ;
Спазва технологичния режим на работа, инструкциите и стандартите за качество.

Изисквания и необходими умения

Основно/ Средно / Средно специално образование;
Опит в производствено предприятие е предимство;
Умения за работа в екип;
Бързина, сръчност и внимание към детайла;
Дисциплинираност;
Готовност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

Реален трудов договор и социални осигуровки върху брутната заплата;
Изплащане на заработеното възнаграждение на 1во число от месеца;
Осигуряване за 2-ра категория труд;
Заплащане на положения извънреден труд;
Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
Бонусна система в сила от първия месец;
Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
Допълнителна медицинска застраховка ;
Безплатен служебен транспорт за втора и нощна смяна;
Работно облекло и предпазни обувки;
Закупуване на фирмени продукти с отстъпка;
Карти с отстъпки за пазаруване в Зора, Метро, Мr. Bricolage, Joy Optics, Петрол и др.
Карти за спорт за сметка на работодателя;

За повече информация :
0887 166 440 / 0882 650 480 - Отдел ЧР
ITCD