Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Работник производство - Изработка на макети
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи работник за свой клиент-производствено предприятие с основна дейност изработка на макети по поръчка:

на позиция: Работник производство - Изработка на макети - без опит

• подходящи са и хора без опит с желание за развитие в областта на моделирането, 3D-принтирането и промишления дизайн;
• желание и умение за обучение;
• сръчен човек, изпипващ детайлите, които са много важни в изработката на един макет;
• да умее да работи бързо и качествено;
• разчитането на чертежи е предимство;
• да работи добре в екип.

Фирмата предлага:
• безплатно вътрешнофирмено обучение;
• стартово заплащане 1300лв чисто, при усвояване на допълнителни умения - заплатата търпи увеличение;
• възможност за усвояване на нови знания и умения в производството и моделирането на детайли;
• редовна смяна: пон-пет 08:00-17:00ч.;
• динамична работа, свързана с работа в екип в добра колегиална атмосфера;
• месторабота: в централната част на града;
• ваучери в размер на 160лв;
• удобна и леснодостъпна локация в централна част на града.

Описание на длъжността:
• ръчна работа;
• първоначална позиция: почистване с шкурка и боядисване на детайлите след 3D-принтирането им;
• последващо развитие: обучение в програмирането на детайли от различни материали (дърво, стомана, пластмаса и др.) на 3D-принтери, лазери, фрези, стругове и др.

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография (по желание със снимка) или заповядайте на място в нашия офис на ул. Кирил Старцев 1 / до централна поща/ гр. Русе.

Телефон за информация: 0896808459

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers