Поверително
Работник в складова база
Софийска област, София

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Международна фирма, един от лидерите в Европа в сегмента на бързооборотните стоки, търси да назначи за новооткриващата се база в гр. София мотивирани кандидати за позиция:

РАБОТНИК В СКЛАДОВА БАЗА

Отговорности

- Подпомага товаро-разтоварната дейност в склада и по маршрути;
- Подрежда стоката в складовите помещения;
- Обслужване на клиенти на място;
- Грижа за чистотата на складовите площи и всички заобикалящи ги зони;
- Участие в инвертаризации;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование;
- Умения за работа в динамична среда, обвързана с изпълнение на срокове;
- Правоспособност за управление на електрокар/мотокар се счита за предимство;
- Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

- Работа в утвърдена международна компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Обучение и професионално развитие;
- Работа на трудов договор;
- 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден.

Местоработата се намира на Околовръстно път, до Челопешко шосе.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Очакваме кандидатурата ви.

ITCD