Bam works B.V
Работник за почистване с шофьорска книжка
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

BAM WORKS е агенция за заетост, специализирана в осигуряването на персонал за работа в селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптивността ни към актуалния пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство, като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. Разширявайки дейността си, ние осигуряваме и служители в техническия сектор.

Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717.

Отговорности

20-30 часа седмично с опция за повече часове ако е пълен работен ден!

Искате ли да имате гъвкав график и да работите като почистващ персонал? Търсим нов член на нашия екип за почистване.

Работата ви ще включва почистване на офиси, къщи, B&B.

Предлагаме консумативи за почистване и служебен автомобил за вашата работа. Работата е на различни места, например: Тилбург, Уденхаут, Бейзенмортел.

Изисквания и необходими умения

Свидетелство за управление на МПС
Внимание към детайлите, мотивация
Основен английски/холандски език
Опитът в почистването е плюс
Свидетелство за съдимост

Ние Ви предлагаме

Постоянна работа с холандски договор в BAM Works B.V.
Начална брутна заплата 13.27 евро на час
Възможно настаняване в удобна стая; наемът на жилището е 106 EUR на седмица
Възможност за здравна застраховка 35,33 евро на седмица
Седмично заплащане
Работно време

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686

ITCD 2024 Employers