Работници във фабрика за обработка на риба.
Германия, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Германия, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
За повече информация, ще се свържем с Вас, като разгледаме автобиографията Ви.

Отговорности

Германия, Бремен, фабрика за обработка на риба.
- Минимален говорим немски език /А1, А2/; е предимство може и без език;
- Опит не се изисква, но наличието му е предимство;
- Работливи и отговорни кандидати.
- Ще се работи от .01.12.2020.до 25. 12 .2020
- Спечели пари за коледа- краткосрочна заетост.

Изисквания и необходими умения

Работници/оператори
- изчистване;
- филетиране;
- сортиране;
- пакетиране на прясна риба.

Ние Ви предлагаме

- Заплащане 7.80 евро чисто;
- Неограничени работни часове;
- Безплатна квартира;
- Безплатен транспорт.

ITCD