Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Ръчник
Русе
От 500 до 1000 лв.

Ръчник

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи работник за свой клиент - производствена фирма:

• подходящи са хора без опит, както и струденти, които желаят да работят в тази сфера на дейност,
• способни да покажат качество и бързина при изпълнение на поставените задачи;
• качествено разпределение на готовата продукция преди експедиране;

Фирмата предлага:
• обучение, свързано със задълженията и отговорностите на работното място;
• добри условия на труд;
• ваучери за храна;
• служебен транспорт.

Описание на длъжността:
• почиства конци и др;
• пакетира в нужната, предварително зададена опаковка;
• следи за качество;
• при необходимост изпълнява и други, конкретно възложени задачи от прекия ръководител;
• длъжността изисква бързина и точно изпълнение на задачите в необходимите срокове.

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография (по желание със снимка) или заповядайте на място в нашия офис на ул. Кирил Старцев 1 / до централна поща/ гр. Русе

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0896808459.
Адрес: ул.Кирил Старцев 1 / до централна поща/

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133