Ръководител екип (m/w/d)
Бургас, Варна, Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Бургас, Варна, Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Комуникация и обслужване на клиенти на най-високо ниво – това е мотото на TIME FRAME AG. Ако искате да работите за интересни клиенти от сферата на логистиката, кандидатствайте при нас!
Позицията е подходяща както за кандидати с опит, така и за такива с малко или без опит.

Търсим Ръководител екип (m/w/d)

Мотивирани сте и обичате да работите самостоятелно? Кандидатствайте при нас и станете част от екипа ни в България. Ще се радваме да получим Вашата кандидатура!
TIME FRAME AG предлага работна среда и фирмена култура характеризираща се с взаимно уважение и зачитане между служители и управа. Предлагаме разнообразни екипни мероприятия и провеждаме разговори с обратна връзка относно предизвикателствата и перспективите на нашите служители в нашата компания. С индивидуални обучения ще бъдете подготвени за бъдещите проекти и Вашето професионално развитие.

Готови сте за нови професионална предизвикателства? Очакваме Ви!
Очакваме да стартираме през месец август 2021г.

Ще се радваме да получим Вашата кандидатура за предпочитане през нашия Online-Tool! (max. 10 MB)

Отговорности

Вашите основни задачи:

• Предоставяте подкрепа на оперативното управление на ежедневна база
• Предоставяте съдействие на екипа при всякакви въпроси по изяснване на процесите
• Целенасочена подкрепа по отношение на мотивацията, представянето и удовлетворението на вашите служители, за да се гарантира, че отговорностите на екипа са изпълнени
• Контрол на постигането на целите, ако е необходимо, пренастройка
• Планиране и контрол след анализ на ключовите за компанията параметри и оперативни изисквания
• Осигуряване и повишаване на изискванията за качество на клиента и удовлетвореността на клиентите
• Идентифициране необходимостта от обучение и непрекъснато развиватие на уменията на екипа
• Подготовка и изпълнение на срещи за представянето
• Създаване на статистика и отчети

Изисквания и необходими умения

Вашите умения и нагласи:

• Задължително условие е да имате опит в Кол център и да сте запознати с естеството на работата
• Владеете немски език
• Увереност и умение за работа с екип
• Умение за работа с клиенти, комуникативност
• Умение за справяне с конфликти
• Решителност, гъвкавост и надеждност
• Добър афинитет към числата и добра асертивност
• Добри познания за работа с Excel
• Готовност за работа на смени в рамките на работното ни време
• В идеалния случай вече сте успели да натрупате първоначален опит в областта на управлението на екипи

Ние Ви предлагаме

Какво ви предлагаме:

• Атрактивно заплащане и премии
• Интересна и разнообразна дейност
• Силно мотивиран и ангажиран екип
• Отворена култура на комуникация и много творческа свобода
• Възможности за кариерно развитие и обучение
• Безплатни плодове и напитки
• Обширно, платено обучение
• Модерен, голям офис на комуникативно място
• Спортно-елегантен дрескод
• Пълни здравни осигуровки
• Доплащане за нощни смени, празници
ITCD