Хай Уей Джобс ООД
Ръководител на екип в производство
Съединение
От 500 до 1000 лв.

Съединение длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, голяма производствена компания, извършваме подбор за:
НАЧАЛНИК СМЯНА

Отговорности

- Ръководи екип от служители и следи за правилния работен процес

- Планира и разпределя работата в отдела като постига зададените фирмени цели

- Идентифицира и разрешава възникнали проблеми

- Поддържа изрядна документация

- Следи за правилното функциониране на машините и инструментите

- Контролира качеството на готовата продукция

Изисквания и необходими умения

- Средно образование

- Предишен производствен опит на подобна позиция

- Готовност за работа в динамична и бързо променяща се среда

- Отговорност, лоялност, постоянство

- Възможност за работа на смени

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:

- Добро възнаграждение

- Осигурен транспорт до работното място

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.