ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД
Риск Анализатор
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Кои сме ние?

Компанията ПРОФИ КРЕДИТ е част от международна финансова група ПРОФИРЕАЛ Груп, с повече от 20 години успешна история на европейския и азиатския пазар. Компанията има представителства в Чехия, Полша, България, Русия и Филипините.

ПРОФИ КРЕДИТ България е вече 15 години на българския пазар и е сред ТОП компаниите в сферата на бързите потребителски кредити.

Отговорности

Най-важният ресурс за нас, този, който прави бизнеса ни успешен, е Човешкият, поради което и непрекъснато инвестираме в неговото развитие.

В отговор на развитието на компанията, търсим РИСК АНАЛИЗАТОР, за нашия отдел Риск.

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме:
Висше икономическо или математическо образование, или образование в сферата на информационните технологии;
Аналитично мислене и способност за взимане на решения;
Добри компютърни умения и владеене на английски език на добро ниво;
Умения за спазване на срокове и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
Желание за работа в компания, която уважава и стимулира Вашите усилия;
Практически умения за работа с SQL и база данни са предимство;
Професионалният опит на подобна позиция е предимство.

В какво ще се състоят задълженията:
Анализ на кредитния портфейл и мониторинг на основните индикатори за измерване на кредитния риск;
Участие в разработката на скоринг модели за управление на кредитния риск;
Мониторинг на скор картите на компанията;
Изготвяне на регулярни репорти и отчети според правилата на компанията;
Участие в определянето на принципите и правилата за управление на кредитния риск на компанията;
Изготвяне на препоръки към ръководството за управление на кредитния риск.

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане, съобразено с уменията и резултатите Ви;
Обучение в разработването на модели за управление на кредитния риск;
Възможност за професионално развитие;
Предизвикателна и интересна работа.

Информация за контакт

Телефон: +359 2 40 32 531

ITCD