Санитари/ки
София
От 500 до 1000 лв.

Санитари/ки

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Nanny, доказала се агенция, специализирана в подбор на персонал, набира Санитари с украински език за свой клиент - \"Многопрофилна болница за продължително лечение и рехабилитация Сердика\", в гр.София.

Агенция „Нанни” ЕООД е първата лицензирана агенция (лиценз №1158 от 09.09.2009 / №1951 от 21.10.2015г. / №1952 от 21.10.2015) за детегледачки и домашни помощнички в България.

Отговорности

– Поддържане на високо ниво ниво на хигиената в помещенията на медицинския комплекс;
– Грижа, обслужване и наблюдение състоянието на пациентите.

Изисквания и необходими умения

– Завършено средно образование;
– Организираност и сериозно отношение към задълженията;
– Владеене на украински език.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и осигуряване;
- Месечно възнаграждение в размер на 610 лв.;
- Коректно отношение и дългосрочен ангажимент.

Информация за контакт

Телефон: 0897221303