Ви Джи Еф ООД
Сътрудник проектиране
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Със своя над 23-годишен опит "Ви Джи Еф" ООД е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:
• Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
• Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

Отговорности

• Да оказва техническа помощ при изработването на технически решения – в това число изчертаване на детайли и изработване на проекти;
• Да изготвя и актуализира при необходимост технически спецификации, съгласно проектни решения, както и свързаните с тях технически чертежи;
• Да води преговори, с клиенти и партньори, с цел изясняване на детайли по проектите;
• Да познава в детайли продуктите и системите предлагани от фирмата, както и тяхното прилагане в инвестиционни проекти;
• Да сътрудничи тясно с останалите колеги в екипа.

Изисквания и необходими умения

• Висше инженерно образование;
• Предишен опит в областта на Пътното строителство, Геотехника и ХТС;
• Комуникативност, отговорност и организираност по отношение на работата;
• Много добра компютърна грамотност – задължително владеене на AutoCAD, владеене и на други софтуери в областа на проектирането, ще се смятат за предимство;
• Добър писмен и говорим английски език;

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална реализация;
• Работа по актуални и интересни проекти;
• Работа в приятна работна обстановка, в млад и амбициозен екип;
• Регулярни фирмени обучения;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
• Допълнителен социален пакет.