Сервирьори/ки
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм. За нас, нашите служители са ценни и част от нашето семейство, затова дружеството се стреми да осигури всички необходими условия както за професионално, така и за личностно развитие.

Отговорности

- Обслужва клиентите, съгласно установени стандарти;
- Сервира и отсервира;
- Поддържа чистота в поверения район;
- Регистрира продажбите в специален софтуер;
- Работи с парични средства.

Изисквания и необходими умения

- Желание за работа в екип;
- Вежливост и усмивка;
- Добро настроение ;
- Предишен опит за позицията не е нужен.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с осигуряване върху реалното възнаграждение;
• Навременно заплащане;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен транспорт;
• Работно облекло;
• Изхранване по време на работните смени;
• Работно време по изготвен и утвърден график.

Информация за контакт

Телефон: 0897017146

ITCD