HRS Bulgaria
Сервизен инженер
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в проектирането и изграждането на басейни, аквапаркове, фонтани, СПА-центрове и други хидротехнически съоръжения., търсим да назначим

Oтговорности:

Организиране и контрол на сервизната и ремонтната дейност в работилница, както и на обектите на клиентите
Извършване на гаранционни и извънгаранционни ремонти на техника и оборудване
Изработване на ел.таблата в ел.работилицата
Вземане на технически решения при възникване на проблеми с техническата изправност на съоръженията и оборудването
Поддръжка на необходимата документация за извършените дейности
Изисквания :

Висше техническо образование в областта на електротехниката
Опит на подобна позиция
Компютърна грамотност
Валидна шофьорска книжка категория B
Предимство – опит в областта на автоматизацията

Нашият клиент предлага:

Конкурентно възнаграждение
Стандартно работно време от понеделник до петък
Възможност за професионално и лично развитие в стимулираща работна среда
Обучения и възможности за кариерно нарастване в иновативна компания
Работа с екип от амбициозни и ангажирани професионалисти
Изисквания:

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers