ОПТИКС АД
Сервизен инженер електроника
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКС АД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации.

Отговорности

• Диагностицира възникнали повреди и ремонт на изделия и системи
• Анализира дефектни компоненти, решава серийни проблеми, подава обратна връзка към отговорните лица във фирмата
• Създава сервизни упътвания
• Използва ERP система и описва подробно сервизните случаи в нея

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование в областта на електрониката, електротехниката
• Владеене на английски език за комуникация по телефон, електронна поща, работа с техническа документация
• Отлична компютърна грамотност – работа с MS Excel, Word, Outlook, ERP система
• Познания по цифрова и аналогова схемотехника
• Познания за електронни компоненти и материали
• Аналитичност и умения за решаване на проблеми
• Опит в анализ на отказите и ремонт на електронни модули

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор
• Стимулиращо възнаграждение
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот
• Великденски и Коледен бонус
• Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги

Информация за контакт

Телефон: 035760729

ITCD