СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Сервизен Инженер - помпени агрегати
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е водещ дистрибутор на европейски фирми производители в областта на ОВиК съоръжения.
Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи ИНЖЕНЕР за сервизиране и поддържка на помпи и помпено оборудване.

Отговорности

Планира , координира и организира сервизната дейност;
Извършва диагностика, ремонт и обслужване на помпени агрегати;
Осъществява поддръжка и абонаментно обслужване на помпени агрегати;
Извършва настройка и сервиз на честотни регулатори, софстартери, контролери;
Изготвя ежедневна отчетност за извършени сервизни дейности и разходите по тях;

Изисквания и необходими умения

Висше техническо образование, свързано с длъжността;
Професионален опит в диагностика и сервизиране на машини е предимство;
Добро ниво на технически английски език;
Компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word, Project, Outlook ), AutoCAD;
Шофьорска книжка и готовност за пътувания – София и регион Западна България

Ние Ви предлагаме

Работа в динамична среда на постоянен трудов договор;
Отлично възнаграждение;
Работа в екип от професионалисти, готови да споделят знания и добри практики

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи, ще бъде проведено интервю.
За Ваше удобство интервюто може да бъде проведено и онлайн или по телефон.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD