Сервизен специалист
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

КАНЕВ ИНСТРУМЕНТС ООД е компания специализирана в областта на търговията с машини за заваряване и рязане, електроинструменти, електроди, заваръчни телове, абразивни дискове, заваръчни консумативи.
Търсим да назначим сервизен специалист - заваръчна техника.

Отговорности

Извършва диагностика и профилактика, сервиз и ремонт на заваръчна техника.

Изисквания и необходими умения

- Висше или средно-специално техническо образование;
- Много добри познания в областите - електроника, електротехника, механика;
- Опит на сходна позиция – предимство;
- Шофьорска книжка, активен шофьор;
- Компютърни умения;
- Ползване на английски език за работа с техническа документация – предимство.

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор;
- Начално обучение при започване на работа;
- Много добро заплащане;
- Допълнително възнаграждение обвързано с развитието на уменията и постигнатите резултати.
ITCD