Сервизен Техник
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„Спрейтех БГ” ООД - официален представител на­ „WAGNER“ - Германия и „AABO - IDEAL“ - Дания - е лидер в о­бластта на професионалната техника за боядисване с широка продуктова гама от бояджийски машини, които да отговарят на нуждите на Вашия бизнес – от малки ремонти във всеки дом до професионални бояджийски машини и изграждането на комплектни линии за бояд­исване.

Отговорности

- Монтира, тества, настройва, поддържа, ремонтира и демонстрира машини, съоръжения и оборудване;

- Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;

- Осъществява гаранционен и извънгаранционен сервиз на място при клиента и в сервизната база;

- Извършва монтажна дейност и инсталира нови машини/оборудване по проекти за пуск в експлоатация на линии за боядисване;

- Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания;

- Извършва и участва в годишната и превантивна профилактика на машини и съоръжения;

- Участва в подготовката на заявки за оборудване и резервни части, техническа документация за ремонт;

- Поддържа дневници за извършени ремонти и поддръжка;

- Подпомага търговската дейност на фирмата.

Изисквания и необходими умения

- Техническо образование – много добри електро- и електронни познания;

- Умения по диагностика и отстраняване на проблеми, свързани с електроника и електрооборудване;

- Умения по диагностика и отстраняване на проблеми, свързани с механично и хидравлично оборудване;

- Компютърна грамотност - Microsoft Office;

- Добри познания по английски език или немски език ;

- Шофьорска книжка - задължително;

- Отговорност, организираност, коректност.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:

- Трудов договор;

- Месечна заплата: 1,300 лв/нето;

- Нормирано работно време.

Документи за кандидатстване:

- Автобиография с телефон и е-mail за обратна връзка;

- Копие на документ за професионална квалификация, ако има такъв;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: 0886434481

ITCD