HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Сервизен техник производствена техника
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор, утвърдена компания, специализирана в софтуерната разработка, поддръжка и имплементация, единични машини за мебелната индустрия и разработка на роботизирани системи търсим да присъединим

Сервизен техник

Основни задължения:

Инсталация и монтаж на производствена техника, машини и роботизирани системи
Отстраняване на неизправности свързани с оборудването на компанията, клиенти или партньори
Дистанционна диагностика или на място при клиент с цел откриване на проблеми свързани с нормалното функциониране на оборудването
Препоръки за смяна на резервни части и документиране на задължителни части за смяна
Комуникация с горещата линия на компанията и производителите на оборудването с цел бързо и ефективно отстраняване на проблеми и неизправности
Провеждане на обучения и инструктажи на операторите на машините за работа и сервизиране
Инспекция и профилактика на оборудването на клиентите
Изисквания:

Висше техническо образование в областта на Роботиката, Автоматизация на производството, Инженерен дизайн и друго релевантно инженерно образование
Минимум 2 години опит по специалността
Компютърна грамотност и умения по най-новите версии на: Microsoft Office 365, Microsoft Teams, Microsoft Dynamics 365, Microsoft SharePoint и др.
Добро ниво на англисйи език
Умения за работа в екип и приоритизиране на задачите
Лоялност и отговорно отношение към работните задачи.

Нашият клиент предлага:

Конкурентно възнаграждение според опита, с последващи актуализации
Петдневна работна седмица с осем часов работен ден от 8:00ч. до 17:00ч.
Обучения
Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна
Ако ролята Ви е допаднала, кандидатствайте още днес!
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers