HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Сервизен техник с опит - вендинг машини
София
full-time

София full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор търсим

Основни задължения и отговорности:

Подготовка и монтаж на вендинг машини
Подготовка и монтаж на кафе машини
Извършване на профилактика – периодично
Работа с вътрешна система за следене и отчитане на аварии и клиентски заявки
Изготвяне на справки и отчети за отстранени аварии и извършени монтажи

Компанията предлага:

Безсрочен трудов договор;
Отлично месечно възнаграждение;
Бонус система, обвързана с постигнати резултати;

Изисквания:

Средно техническо образование
Валидна и чиста шофьорска книжка
Опит като техник, Ел., кафе машини, вендинг машини
Добра компютърна грамотност – работа с Електронна поща и вътрешен софтуер
Добри комуникационни и организационни умения

Ако ролята Ви е допаднала, кандидатствайте още днес!
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"HRS Bulgaria" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers