Хай Уей Джобс ООД
Шлосер
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Шлосер

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, голяма производствена компания, извършваме подбор за позицията:

Шлосер-матричар за поддръжка на инструментална екипировка

Отговорности

● Напасва и сглобява изработените форми за матрици
● Анализира за износвания, определя части за подмяна или ги ремонтира на място
● Записва данните от поддръжката според процедурите по управление на качеството
● Работи с шкурки, пили, диамантена паста, както и с машини, инструменти и измервателно оборудване при поддръжката на шприц формите

Изисквания и необходими умения

● Средно техническо образование
● Познания по машиностроене, умение за четене на технически чертежи
● Сръчност
● Предишен опит на подобна позиция ще се счита за сериозно предимство

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
● Добро възнаграждение, работа на РЕДОВНА СМЯНА
● Служебен транспорт
● Много добри условия за труд и почивка, нова и модерна техника на работното място
● Въвеждащо и текущо обучение

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.