Шлосери монтажници
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Фирма Starotec Gmbh е немска фирма, която търси български работници.

Отговорности

Работата се състои предимно в изграждане на нови водни и отоплителни сградни инсталации. Работа с подръчни инструменти, бормашини, къртачи, преси и лепачки.

Изисквания и необходими умения

· Монтаж на водопроводни тръби и санитарно обазавеждане.
· Изграждане на отоплителни инсталации.
· Подготовка и монтаж на въздуховодни и вентилационни системи.
· Разчитане на монтажни планове.
· Осъществяване на ремонтни и довършителни дейности.
И други монтажни деиности

Ние Ви предлагаме

- Атрактивно Заплащане между 11,00 и 12,00 евро (бруто) на час според уменията и квалификациите които притежавате.
- Допълнително заплащане на командировъчни между 5,00 и 7,00 евро (нето) на час, които не се облагат с данък!
- Осигуряване на квартира.
- Възможност за седмични аванси.
- Възможност за извънреден труд.
- Постоянен немски трудов договор и осигуровки съгласно немското законодателство.
- 24 дни платен годишен отпуск през първата година, с увеличение до петата година до 30 дни.

Информация за контакт

Телефон: +491634137356

ITCD