Шофьор/доставчик/куриер
София
почасово
От 1000 до 1500 лв.

София почасово От 1000 до 1500 лв.

Ви Кей Трейдинг ЕООД представлява Glovo за България. Glovo е испанска фирма с клонове в цял свят, доставяща всичко на всяка локация.

Какво е Glovo?

Glovo е мобилно приложение за доставки. То позволява на клиентите да изпратят или да поръчат всеки продукт за по-малко от час. Нашата логистика свързва клиентите с доставчици, които приемат заявки за поръчка от всеки ресторант или магазин в града.

Отговорности

Търсят се куриери/доставчици за град София, с личен автомобил (или мотор, мотопед, колело, скутер).
Има възможност за почасова работа или пълен работен ден. График по ваше желание с много гъвкави условия.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:

Необходимо е да притежавате лично превозно средство (икономичен автомобил, велосипед или мотопед)
Да притежавате смартфон с мобилен интернет
Да сте усмихнат и отговорен
Да обичате да шофирате в София
Да сте пълнолетен
Да имате достатъчно свободно време

Ние Ви предлагаме

За да работите, ние ви осигуряваме необходимото оборудване, от което имате нужда. Заплащане спрямо извършените доставки. Възможност за стартиране веднага.

Информация за контакт

Телефон: 0897731867

ITCD