Шофьор на камион и шофьор на / HDS crane/ с категории С и Е- За Германия, близо до Лайпциг
Лайпциг, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Лайпциг, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенция за подбор на персонал Eвролинкс 1903 ЕООД. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Шофьор на камион и шофьор на / HDS crane/ с категории С и Е
За Германия, близо до Лайпциг.

Търсим отговорни и опитни кандидати.

Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Изисквания и необходими умения

- Работни познания по немски език - задължително и английски език говорим
или добър немски език.
- Опит, като шофьор на ТИР - за шофьора на камион.
- Възможности за управление на кран - за шофьор на / HDS crane/
- Шофьорска книжка с категории С и Е
- Притежание на тахокарта и карта компетентност

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Брутно заплащане 2350 евро + командировъчни.
- Командировъчните са 28 евро за работен ден.
- нетно заплащане зависи от данъчната група и броя на отработените дни в месеца.
- заплатата се плаща в края на всеки календарен месец за месеца
- командировъчните за предишния месец се изплащат със заплатата за следващия месец
- платена отпуска до 26 работни дни
- възможност за неплатени почивни дни по желание, договорени по график.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD