Шофьор на камион и шофьор на / HDS crane/ с категории С и Е за Германия, близо до Лайпциг
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Агенция за подбор на персонал Eвролинкс 1903 ЕООД. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Шофьор на камион и шофьор на / HDS crane/ с категории С и Е
За Германия, близо до Лайпциг.

Търсим отговорни и опитни кандидати.

Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Изисквания и необходими умения

- Работни познания по немски език - задължително и английски език говорим
или добър немски език.
- Опит, като шофьор на ТИР - за шофьора на камион.
- Възможности за управление на кран - за шофьор на / HDS crane/
- Шофьорска книжка с категории С и Е
- Притежание на тахокарта и карта компетентност

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Брутно заплащане 2350 евро + командировъчни.
- Командировъчните са 28 евро за работен ден.
- нетно заплащане зависи от данъчната група и броя на отработените дни в месеца.
- заплатата се плаща в края на всеки календарен месец за месеца
- командировъчните за предишния месец се изплащат със заплатата за следващия месец
- платена отпуска до 26 работни дни
- възможност за неплатени почивни дни по желание, договорени по график.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD