Шофьори - куриери
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Фирмата ZHEYNOV TRANSPORTDIENSTE работи вече 11 години в областта на куриерските услуги. За попълване на сплотения ни екип, набираме активни, жизнени и с желание за работа и успешна реализация в Германия куриери.
За целта предлагаме:
Договор - постоянен, социални и здравни осигуровки - съгласно германското законодателство.
Работно време - 30-50часа седмично.
Заплащане - според договора.

Отговорности

1. Изпълняване на служебните задължения съгласно сключения с работодателя договор.
2. Грижа за поверените им превозни средства и техника.

Изисквания и необходими умения

1.Шофьорска книжка категория "В"
2.Свидетелство за съдимост.
3.Познания по немски или английски език (желателно).
4.Автобиография- европейски формат.
5. Добро физическо и психическо здраве, желание за работа и търпение в периода на обучение и сработване.
6. Сериозно отношение и прилично поведение.

Ние Ви предлагаме

1.Сплотен и дисциплиниран екип, навременно и коректно заплащане на положения труд.
2. Пълно съдействие за намиране на квартира, адресна регистрация и изготвяне на необходимите документи.
3. Осигуряване на автомобил за изпълнение на основната функция - доставка на пощенски пратки.
4.Коректно отношение и грижа за работника.
VCD