Складов работник
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За наш клиент търсим Складов работник. Компанията е вносител на обзавеждане за баня /аксесоари, плочки, мивки, осветление и други/. Фирмата разполага със собствен склад и магазини в град София.

Отговорности

- Приемане и подреждане на стока;
- Подготовка на стока за транспорт до клиент или магазин;
- Работа с документи за доставка;
- Позицията не работи с пари и със складов софтуер.

Изисквания и необходими умения

- Работата изисква възможност за товарене и разтоварване на стока;
- Отговорност и дисциплинираност.

Ние Ви предлагаме

- Работно време от понеделник до петък от 8:00-17:00ч.;
- Не се работи събота и неделя, както и на национални празници;
- Стартово възнаграждение 1100лв. нето. След изпитателен срок 1300лв. нето.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

ITCD