Гебрюдер Вайс ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Складов работник Логистика
Мусачево
От 500 до 1000 лв.

Мусачево длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

С около 7000 служители, 150 собствени офиса и годишен оборот от 1,55 милиарда евро (2017) Gebruder Weiss се нарежда сред водещите транспортни и логистични фирми в Европа.

Gebruder Weiss Holding AG е със седалище в Лаутерах, Форарлберг. Наред със своите основни бизнес подразделения: сухопътен, въздушен и морски транспорт; логистика и поредица от ефективни специализирани решения, Gebruder Weiss Holding AG притежава също дъщерни фирми, включващи логистичната консултация x|vise, tectraxx (високи технологии) и dicall (телефонни услуги и консултиране, телемаркетинг). Компанията залага също на Railcargo (железопътен транспорт) и колетната услуга на Gebruder Weiss, партньор на австрийската DPD. Този широк спектър от услуги ни дава възможност да реагираме бързо и гъвкаво на потребностите на клиентите.

Отговорности

Извършвате товаро-разтоварна дейност с машини; комисиониране, опаковане, пакетиране и фолииране на стоката, съгласно получените заявки; подреждате стока в склада;
извършвате прием на стока със скенери; поддържате реда и чистотата в склада.

Изисквания и необходими умения

• Грамотност;
• Отговорност;
• Организираност;
• Умение за работа в екип;
• Желание за учене.

Ние Ви предлагаме

• Добре уредена работна среда;
• Сигурна работа;
• Възможност за обучение и развитие;
• Допълнителна здравна застраховка;
• 13-та заплата.