Хай Уей Джобс ООД
Складов служител
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, голяма производствена компания, търсим
СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
- Приема и експедира готова продукция
- Отговаря за правилното подреждане и съхранение на стоките в склада
- Работи със складов софтуер

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Средно образование
- Компютърна грамотност
- Умения да действа като част от екип
Предимство е, ако ползвате английски език на работно ниво.

Ние Ви предлагаме

Работодателят предлага:
- Много добро възнаграждение и социални придобивки
- Възможност за реализация и развитие на професионалните Ви умения във водеща компания
- Работа в млад екип и приятна работна атмосфера.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV). Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.
Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.