Служител производство
Стара Загора
От 500 до 1000 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Алтея Органикс ООД е бързо развиваща се българска компания. Отглежда в свои собстени полета българска маслодайна роза и лавандула в сърцето на Розовата долина. Там са разположени и производствено-администативната база и дестилерия на компанията, в които се произвеждат висококачествени, органично сертифицирани от UDSA и Natrue продукти - розово масло, лавандулово масло и широка гама от козметични продукти.

Отговорности

Участва в процеса на производство на козметични продукти
Изпълнява допълнителни дейности, свързани с производството
Работи с производствени машини и инструменти в различни производствени звена
Опаковане на готова продукция
Участва в товаро-разтоварни дейности
Подрежда поръчките в кашони, пакетира ги и ги поставя в зоната за експедиция

Изисквания и необходими умения

Завършено средно образование
Умение за работа в екип
Сръчност, отговорност и организираност
Съвестно отношение към работата
Добра компютърна грамотност
Владеенето на английски език е предимство

Ние Ви предлагаме

Коректни трудови отношения
Добро заплащане
Отлична работна среда
Работа с млад и позитивен екип
Регламентирано работно време 8ч.
Възможност за професионално развитие
ITCD