Служител с Английски език в Магазин за Електроника, Аксесоари и Иновативни продукти
Асеновград
От 500 до 1000 лв.

Асеновград длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

ПРОТЕКТОРИ ЕООД търси да назначи служител с Английски език в новооткритият магазин на фирмата на самия център на Асеновград. Продуктите които предлагаме служат за защита на любимите ни електронни устройства - смартфони, таблети, лаптопи, също така и за предпазване и грижа за човешкото тяло, домашните ни любимци, нашите домове и тн. Предлагаме ергономични и функционални продукти, които улесняват нашето ежедневие, подобряват нашето здраве и повишават качеството на живот.

Отговорности

Предлагане на разнообразни електронни и иновативни продукти и услуги на нашите клиенти във фирмения ни магазин в Асеновград.
Комуникация с нашите клиенти по телефона.
Популяризиране дейността на фирмата.
Работа с фирмения сайт и сайтове за обяви.
Приемане, подготвяне и изпращане на поръчки за цялата страна.
Извършване на разнообразни услуги, настройки и ремонти на телефони, компютри и други електронни устройства.
Обучение на клиенти.

Изисквания и необходими умения

За да станете част от нашият екип трябва да притежавате висока дисциплина, честност, ентусиазъм и много добри познания за всички електронните устройства които се използват в ежедневието. Предишен опит на подобна позиция не е задължителен, но се счита за предимство. Владеенето на Английски език на говоримо и писмено е задължително условие. Магазинът се намира на много оживено място с голям поток от хора, което прави работата динамична и интересна.

Ние Ви предлагаме

Отлични условия за работа
Бонуси при постигане на възложените цели
Възможност за професионално развитие в сферата на технологиите и придобиване на солидни умения и знания.
Редовно заплащане
Пълни осигуровки
Работа в млад и динамичен екип
ITCD