Adecco Bulgaria
Служител, сглобяване на детайли - Редовна смяна
Пловдив, Асеновград, Куклен, Марково, Първенец

Пловдив, Асеновград, Куклен, Марково, Първенец длъжност на пълно работно време

За нас

Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен и утвърден клиент, търсим: СЛУЖИТЕЛ, СГЛОБЯВАНЕ НА ДЕТАЙЛИ - Редовна смяна /работи се в седнало положение/

Месторабота: Южна индустриална зона. Автобуси, които ходят до там са 11 и 116.

Отговорности

- Извършва сглобяване ръчно или механично, при спазване на определената технология;
- Проверява правилността на монтажа и внася корекции при необходимост;
- Следи за качеството на частите и готовите монтирани детайли;
- Опакова и етикира продукцията;
- Изпълнява определените производствени норми за всеки вид детайл.

Изисквания и необходими умения

- Средно образование;
- Сръчност и бързина;
- Отговорност и внимание към детайлите;
- Предходен опит на подобна позиция е предимство.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа в стабилна компания;
- Възнаграждение обвързано с личните резултати от 933 лв до 2000 лв (повечето служители на позицията успяват да изкарат между 1300 и 1500 лв);
- Работа в приятна обстановка и извършвана в седнало положение;
- Работа свързана с леки детайли;
- Работа на Редовна смяна от 8 до 17 часа.

Фирмата не предлага служебен транспорт.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Информация за контакт

Телефон: + 359 882 421 683

ITCD 2024 Employers