HRS Bulgaria
Служител в производството /редовна смяна/
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент в производствения сектор:

Производствен служител /редовна смяна/

Основни задължения:

Отговаря за качеството на изпълнение на поверените работни задължения;
Изпълнява ръчни операции по доработка на компоненти или тяхното визуално качество;
Използва коректно машините, съоръженията и средствата за индивидуална и колективна защита;
Изпълнява поставените задачи в срок.

Предложението:

Постоянен трудов договор;
Бонусна система - индивидуални суми;
Ваучери за храна - 200 лв;
Осигурен транспорт от Пловдив, Пазарджик, Стамболийски, Цалапица и Мало Конаре;
Почивка през събота и неделя;
Работна смяна 8:00 - 17:00;
Столово хранене;
Допълнително здравно осигуряване;
Коректност в трудовите отношения.

Изисквания:

Завършено средно образование;
Предишен производствен опит се счита за предимство;
Коректност и лоялност;
Желание за дългосрочен ангажимент.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers