acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Служители в производството, месопреработка
гр. Ахерн, Германия
От 2000 до 3000 лв.

гр. Ахерн, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в района на Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наш клиент в района на гр. Ахерн търсим хора (двойка или двама приятели) за работа в предприятие за месопреработка.

Отговорности

• Работа на поточни линии
• Обслужване на производствени машини за обработване на месо (шунка), поставяне и сваляне на продуктите от машините
• Осоляване/сушене на месото
• Контрол на качеството
• Дейности по опаковане и складиране

Изисквания и необходими умения

• Опит в производството или месопреработването
• Готовност за работа на смени
• Физическа издръжливост
• Мотивация и отговорност
• Познания по немски език - предимство
• Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние Ви предлагаме

• Немски трудов договор (9 месеца)
• 1100-1300 Евро/месец (нето)
• Съдействаме за намиране на квартира (наемът се заплаща от служителят)
• Приятелска атмосфера и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
• Лице за контакт на български език

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуална автобиография със снимка (на немски или български език).

Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!
Careerdays.bg