ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Служители за производство на компютри “HP“
Kutna Hora, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Kutna Hora, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

EURORA CONSULT LTD. е една от най-новите агенции за набиране на персонал, която има за цел да подобри връзката между кандидат и работодател.
Нашата роля е не само да намерим подходяща работна позиция за вас, но и да ви посъветваме и съдействаме по време на престоя ви, със екип от специалисти в областта.

Отговорности

Основни дейности:
• Работа на поточна линия
• Окачествяване на готова продукция
• Опаковане

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Бързина и сръчност
• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа

Ние Ви предлагаме

Компанията осигурява:
• Заплащане:139 крони/час-бруто
• Бонусна система
• Възможност за седмичен аванс
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 25 дни
• Постоянен трудов договор по Чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
• Осигурено е посрещане и настаняване при пристигане от автогара „Флоренц“-Прага
• Заплащане за транспортни разходи в края на 9-ти месец в разменр на 90 евро

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858