Асистент 24 ЕООД
Социален асистент /домашен помощник за обгрижване на възрасни хора в Германия
други в чужбина, Германия
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Фирма Асистент 24 ЕООД е български работодател с лиценз за предоставяне на социални услуги за възрастни хора номер 1194-04 от 27.11.2015.
Фирма Асистент 24 ЕООД предлага свободни места за работа в Германия като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора.

Отговорности

Вашите задължения
- Полагане на грижи за възрастен, помощ при хранене, поддържане на лична хигиена
- Поддържане на хигиена в жилището, приготвяне на храна, пазаруване, пране, гладене и др.
- Придружаване до болнично заведение при необходимост
- Компания в свободното време, придружаване при разходка

При интерес от Ваша страна изпратете актуална автобиография чрез бутон "Кандидатстване", позвънете на 0897 500 260, 0889 605 652.

Изисквания и необходими умения

Ако Вие
- говорите немски на разговорно ниво
- притежавате търпение, адаптивност и желание за работа с възрастни хора
- предишен опит в обгрижването на възрастни хора ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме
- Безсрочен трудов договор
- Атрактивно месечно заплащане
- Високо социално и пенсионно осигуряване на 8 часов работен ден
- Платен годишен отпуск
- Безплатно настаняване и храна
- Допълнителна здравна осигуровка за чужбина
- Пътни разходи София – Германия
- Легален престой в Германия с формуляр А1
ITCD