СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист доставки
Павликени

Павликени длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е бързо развиваща се иновативна компания, лидер в областта на производството на специални храни. Дейността на фирмата е експортно ориентирана, а продуктите й се разпространяват в над 20 страни в света.

Отговорности

Поддържа ефективна комуникация с доставчиците в чужбина, за които отговаря
Извършва оперативно всички дейности по закупуване и доставка на определени групи продукти и материали за производството
Изпраща поръчка на одобрени от компанията доставчици
Отговаря за рекламациите към доставчици
Отговоря за комплектоване на получената документация по доставката
Проследява и контролира процеса от поръчка до доставка в склада на компанията
Изготвя справки за доставките, изисквани от мениджъра на отдела
Поддържа база данни на доставни цени на продукти и материали

Изисквания и необходими умения

Висше образование: икономическо или техническо, релеватно за позицията
Професионален опит - минимум 3 години в международни доставки на стоки и материали.
Много добро ниво на писмен и говорим английски език за комуникация и кореспонденция с утвърдени доставчици.
Опит в работа с ЕРП система

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална изява и развитие в компания с дългогодишно утвърдено име в пазарния сегмент на Европейски пазар.
Много добро възнаграждение, стимулиращи придобивки, качествени обучения
Възможност за работа в екип от професионалисти и дългосрочно развитие

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

Synectica Inter Recruitment е лицензиран посредник за набиране на персонал/ Лиценз No 2221

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

ITCD