Societe Generale Expressbank
Специалист Главна каса
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В момента търсим да назначим Специалист ГЛАВНА КАСА, който да се присъедини към нашия екип в гр. София.

Отговорности:
■ Контролира наличностите по разплащателните гишета.
■ Отговаря за комплектоването и изпращането на ценни пратки.
■ Участва в преброяването на наличностите в главна каса.

Изисквания:
■ Висше икономическо образование.
■ Опит в боравенето с парични средства и обработването на ценни практи (в банковата сфера е предимство).
■ Добро владеене на английски език.
■ Внимание към детайла и добри организационни умения.
■ Компютърна грамотност.
■ Екипен дух, иновативност, отговорност и ангажираност.

Ние предлагаме:
■ Възможност да работите за финансова институция с водещи позиции на пазара в България;
■ Мотивиращо заплащане и допълнителни бонуси;
■ Участие в програми за обучение - вътрешни и външни, международни и локални, онлайн програми или участие в семинари и конференции;
■ Кариерно развитие - възможност за израстване в йерархията или придобиване на знания в друга сфера чрез функционална мобилност;
■ Приятна работна атмосфера и работа в екип от професионалисти;
■ Възможност да черпите опит от международните практики на групата;
■ Социални придобивки (допълнително здравно осигуряване; ваучери за храна; допълнителни дни платен годишен отпуск; преференциални условия при ползване на банковите продукти; и други).

Ако позицията отговаря на Вашите професионални интереси, кандидатствате като изпратете подробна автобиография.

Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.