Специалист логистични клиенти
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим Специалист обслужване на логистични клиенти.

ОТГОВОРНОСТИ:

Поддържа постоянна комуникация с клиенти на фирмата във връзка с уточняване на изискванията им за прием, съхранение на стоките и изпълнение на заявки;
Приема и обработва входящи и изходящи поръчки на клиентите и отговаря за тяхното точно и навременно изпълнение;
Участва в планирането на последователността на изпълнение на поръчките;
Участва в складови ревизии;
Изготвя справки по искане от ръководството.

ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на сходна длъжност;
Много добра компютърна грамотност и много добро владеене на MS Excel;
Опит със системи за управление на складове ще се счита за предимство;
Добро владеене на английски език;
Комуникативност и умение за работа с клиенти.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Конкурентно заплащане;
Атрактивен социален пакет;
Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор.

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2019)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers