Ноу-Хау Диджитъл ООД
Специалист Маркетинг Съдържание
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Know-How Digital е дигитална маркетинг агенция базирана в град Варна, която работи в областта на уеб разработката, онлайн рекламата и креативното съдържание. Агенцията е създадена през 2017, като работи активно с бизнес клиенти от цялата страна.

За подпомагане на ежедневната работа с рекламните активности за поверените клиентски брандове в социалните мрежи и платформи - Facebook, Instagram и Google, търсим млад и мотивиран човек, който да стане част от нашия екип.

Отговорности

Какво ще вършиш при нас:

– Създаване на маркетингово съдържание за нашите бизнес клиенти;
– Ежедневно участие в работните процеси на агенцията, като създаване на графични визии, рекламни текстове и публикации за различни брандове;
– Управление на маркетинг съдържание за бизнес профили на клиенти във Facebook, Google и Instagram;
– Подпомагане развитието на агенцията, чрез идеи и предложения;

Изисквания и необходими умения

Ти си нашият човек, ако:

– Имаш образование в сферата на Дигиталния маркетинг, Маркетинг, Реклама, PR или Графичен дизайн;
– Имаш рекламен нюх и опит в създаването на съдържание за социалните мрежи;
– Можеш да пишеш и оформяш рекламни текстове и публикации;
– Създаваш графичен дизайн на добро ниво с Adobe Photoshop и имаш 1+ години опит със софтуера;
– Имаш опит в създаването на дизайн за печатни материали;
– Владееш английски език на работно ниво;
– Ориентиран си към постигане на резултати и спазването на срокове;
– Притежаваш качества като инициативност, находчивост и креативност;

Ние Ви предлагаме

При нас ще получиш:

– Работа на пълен работен ден с постоянен трудов договор;
– Работа в динамична среда по различни клиентски брандове, кампании и проекти;
– Получаване на практически опит и ноу-хау в сферата на дигиталния маркетинг;
– Позитивна среда в млад и амбициран екип от специалисти;
– Напълно оборудвано работно място с настолен компютър и монитор;
– Допълнителни придобивки – бонуси, ресурси, обучения и др.;

Информация за контакт

Телефон: 0888440900