Специалист обработка и валидиране на документи
Бургас
От 1000 до 1500 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент - голямата българска софтуерна компания, търсим

Отговорности

Твоите ежедневни задачи ще включват:

Редакция и засичане на данните по фактура и тези по система;
Работа със специализирана база данни;
Изготвяне на справки

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:

Предишен опит за работа в счетоводната сфера би се считал за бонус;
Аналитично мислене и внимание към детайлите;
Добра компютърна грамотност;
Работа в екип и умения за спазване на бизнес етика и конфиденциалност;
Желание за развитие

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение включва:

Възможността да работите в стабилна компания в сектора на информационните технологии;
Въвеждащо обучение;
Добра работна атмосфера и приятелски настроен екип;
Стантартно работно време от 09:00 до 18:00;
Социални придобивки.

Благодарим предварително за интереса. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.
ITCD