Специалист обслужване на клиенти с НЕМСКИ (m/w/d), ВХОДЯЩИ ОБАЖДАНИЯ
Бургас, Варна, Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Бургас, Варна, Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Комуникация и обслужване на клиенти на най-високо ниво – това е мотото на TIME FRAME AG. Ако искате да работите за интересни клиенти от сферата на логистиката, кандидатствайте при нас!
Позицията е подходяща както за кандидати с опит, така и за такива с малко или без опит.
Търсим Специалист обслужване на клиенти с НЕМСКИ, ВХОДЯЩИ ОБАЖДАНИЯ
TIME FRAME AG предлага работна среда и фирмена култура характеризираща се с взаимно уважение и зачитане между служители и управа. Предлагаме разнообразни екипни мероприятия и провеждаме разговори с обратна връзка относно предизвикателствата и перспективите на нашите служители в нашата компания. С индивидуални обучения ще бъдете подготвени за бъдещи проекти и Вашето професионално развитие.

Готови сте за нови професионална предизвикателства? Очакваме Ви!

Очакваме да стартираме работа през месец август 2021г.

Работно време: понеделник - събота от 8.00ч. до 21.00ч.

Отговорности

Вашите основни задачи:

• Обработка на входящи запитвания по телефон за DHL
• Предоставяне на точна информация в отговор на всички запивания на клиенти
• Предоставяне на информация относно продукти, цени и тарифи
• Обработка на рекламации и оплаквания
• Проследяване на пратки
• Цялостно проследяване и приключване на всяко запитване

Изисквания и необходими умения

Вашите умения и нагласи:

• Умение за работа с клиенти
• Желание за работа 20/30/40 часа на седмица
• Способност бързо да разбирате и усвоявате
• Притежавате добри компютърни умения (Outlook, Word, Excel)
• Комуникацията е Вашата сила и както и работата в екип
• Притежавате авантюристичен дух, енергичност и гъвкавост
• Готовност за работа на смени
• Владеете немски език

Ние Ви предлагаме

Какво ви предлагаме:

• Обширно, платено обучение
• Фиксирана месечна заплата, както и бонуси, свързани с изпълнението всеки месец
• плоска йерархична структура за най-добри възможности за напредък в кариерата
• Интересна и разнообразна дейност
• Работа с дългосрочна перспектива и възможности за развитие
• Дунамична и екипна атмосфера
• Безплатни плодове и напитки
• Спортно-елегантен дрескод
• Пълни осигуровки
• Доплащане за нощна смяна, официални празници
ITCD