Специалист обучение и развитие
София

София длъжност на пълно работно време

Научните открития и технологичните достижения правят ежедневието ни все по-забързано. Осъзнато или не, често използваме израза „нямам време“ за неща, които искаме или трябва да свършим, но просто не успяваме. За всички ни обаче е ясно, че отлагането води единствено до повече трудности. Това важи с особена сила за парични средства и задължения.
Ние от "Изипей" АД вярваме, че времето е ценен ресурс, който не бива да се пилее. Ето защо сме си поставили за цел да сведем до минимум напразното обикаляне по институции, изнервящото висене по опашки и досадното попълване на документи. Успяваме да постигнем това с помощта на новите технологии. Благодарение на тях сме създали централизирана, уеб-базирана система за разплащания. Тя позволява плащането на битови сметки, данъци,такси и осигуровки да се извършва бързо и лесно на едно гише. Извършване на банкови и парични преводи. Погасяване на месечни вноски към кредитни институции и други.

Нашият екип от специалисти в различни области се труди ежедневно за поддържане и разширяване на мрежата от офиси и повишаване на броя и качеството на услугите ни.
Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим отговорни и енергични служители, които са готови да се присъединят към нашия екип от професионалисти.

Обичате ли да общувате с хора?
Желаете ли да се развивате и израствате професионално?
Имате ли желание да работите в млад и развиващ се екип?

Ако разпознавате себе си, продължавайте да четете...
При нас определено ще намерите това, което търсите.

Отговорности

Ако сте:

*Мотивирани да научите нови неща и да израствате кариерно;
*Обичате да пътувате;
*Комуникативен и разговорите с различни хора не представляват трудност за Вас, то ние Ви предлагаме тази възможност чрез позицията: Специалист "Обучение и развитие"

Изисквания и необходими умения

* Добра компютърна грамотност;
* Завладяващ комуникатор и презентатор, мотивиран да предаде наученото на други;
* Да е отборен играч, да работи с други отдели и да разбира техните потребности;
* Инициативност и дисциплина;
* Отлично владеене на български език (правилна дикция и богата езикова култура);
* Образование – средно или висше;

Ще бъдете с предимство, ако имате:

*Опит в областта на обучение и развитие на персонал;
*Възможност да започнете веднага;
*Свидетелство за управление на МПС (категория "B");

Ние Ви предлагаме

* Коректност в трудовите взаимоотношения;
* Социални придобивки;
* Въвеждащо фирмено обучение;
* Интересна и динамична работа;
* Усвояване на нови знания;
* Възможности за реализация в динамично развиваща се компания;
* Гъвкавост по отношение на индивидуалните потребности;
* Работа в млад и амбициозен екип от професионалисти;

Ползите за Вас:

*Да предадете своя опит, мнение и идеи;
*Да развиете своя талант и умения;
*Да имате предизвикателна работа, изискваща самостоятелност и инициативност;
*Да си дадете шанс за доказване и развитие;
*Да пътувате и да усвоявате нови знания;

При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография с актуална снимка като посочите референтния номер на обявата и наименованието на длъжността, за която кандидатствате.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условия на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте, са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.